inf spoldz

inf spoldz

Witamy na stronie S.M. "Czyżyny"

Dziś temat zużycia energii poruszany jest niemalże wszędzie i przy każdej okazji. Dlatego, korzystając z materiałów przygotowanych przez Naszego Partnera, chcieliśmy podzielić się z Państwem szeregiem informacji i ciekawostek dotyczących zużycia energii pozwalających na jej świadome i rozsądne używanie.

Sama efektywność energetyczna nie jest jednak nowinką! Przykładem może być Nasza Spółdzielnia, która wdrożyła kompleksowe i wzajemnie uzupełniające się środki pozwalające na ograniczenie zużycia energii: termomodernizację,  masową wymianę tradycyjnych lamp
i żarówek na energooszczędne LEDy, inwestycje w odnawialne źródła energii pod postacią paneli fotowoltaicznych zaopatrujące w prąd budynki w zasobach zarządzanych przez Spółdzielnię.

Materiały, którymi chcemy się podzielić pozwolą również Państwu podnieść efektywność energetyczną swoich gospodarstw domowych. Czyli zapewnić sobie komfort  zużywając znacznie mniej energii niż nasi sąsiedzi.

Energetyczne bingo odkryje przed Państwem prawdę o dotychczasowym gospodarowaniu energią i wskaże drogi do poprawy efektywności energetycznej.

czytaj więcej…

Podejrzymy, jak Polacy oszczędzają prąd. Będzie to okazja do tego, aby nauczyć się
od innych paru sposobów na oszczędzanie.

czytaj więcej…

Przypomnimy, jak oszczędzać energię w sezonie grzewczym. Warto pamiętać, że to właśnie ogrzewanie i chłodzenie pomieszczeń stoi za największym zużyciem energii
w budynkach mieszkalnych. W polskich domach ogrzewanie „pożera” blisko 70% energii!

czytaj więcej…

Dla relaksu kilka ciekawostek o elektryczności. Zaskakujących, frapujących, interesujących i jednocześnie bawiących.

czytaj więcej…

Efektywny słowniczek zapozna Państwa z pojęciami związanymi z efektywnością energetyczną. To temat, który w obecnych czasach coraz częściej pojawia się na ustach ekspertów, polityków i dziennikarzy. Warto więc wiedzieć co znaczą pojęcia, których tak chętnie używają w dyskusjach i opiniach.

czytaj więcej…

Zapraszamy do lektury!!!

Logowanie

Oferta zarządzania / administrowania nieruchomościami

1

Gościmy

2359853
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Poprzedni tydzień
Ten miesiąc
Poprzedni miesiąc
Od początku
425
1044
7069
13460
38911
58708
2359853
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w regulaminie ochrony danych osobowych. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie ciasteczek we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłączenie ciasteczek w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.