inf spoldz

Witamy na stronie S.M. "Czyżyny"

Widok na część os. Dywizjonu 303 i pawilon S.M. (fot. arch. S.M.)
Awaryjne lądowanie balonu na pasie startowym byłego lotniska Kraków-Rakowice (fot. B. Kuźma)
Burza nad os. Dywizjonu 303 (fot. B. Kuźma)
W Parku im. gen. Stanisława Skalskiego na os. Dywizjonu 303 (fot. arch. S.M.)
Budowa os. 2 Pułku Lotniczego i os. Dywizjonu 303 (fot. arch. S.M.)

Zostało miłe wspomnienie z festynu, który został zorganizowany wspólnie z Radą i Zarządem Dzielnicy XIV, KLUBEM 303 - Ośrodka Kultury Kraków Nowa Huta oraz Zespołem Szkół Ogólnokształcących nr 14 w os. Dywizjonu 303nr 66.

W piękną słoneczną majową sobotę  na boisku przy Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 14  czekało na dzieci wiele atrakcji i nagród.

Wielkim zaszczytem była obecność na festynie  Prezydenta Miasta Krakowa prof. Jacka Majchrowskiego, który wręczył nagrody zwycięzcom Biegu o Puchar Szkoły Gortata oraz obecność Zastępcy Przewodniczącego Rady Miasta Krakowa Pana Sławomira Pietrzyka. Byli też obecni Radni Miasta Krakowa Pan Wojciech Krzysztonek, Kazimierz Chrzanowski oraz Pan Adam Grelecki.

Niecodzienną darmową atrakcją były zamki dmuchane, rozgrywki meczowe w mega piłkarzyki, malowanie twarzy, interaktywana, wirtualna kapsuła przygód, fotobudka, zabawy na torowisku dla hulajnóg. Ogromnym powodzeniem cieszyły się również przygotowane przez KLUB 303 stoiska z animacjami: malowanie toreb, warsztaty ogrodnicze i inne.

Obecni na festynie nie mogli się nudzić, o czym świadczyły dobre humory i gorący aplauz przez cały czas zabawy. Bogaty program imprezy sprawił, że każdy uczestnik niezależnie od wieku mógł znaleźć coś ciekawego dla siebie.

Tegoroczny festyn wzbogacił koncert zespołów Dzień Dobry i Reflexion, a o zmierzchu tradycyjnie zapłonęły ognie w plenerowym widowisku przygotowanym przez młodych hapepenerów z Klubu 303.

Również w tym roku mali budowniczy  budowali z HOCKOklocków „CZYŻYNY MARZEŃ”. Dzięki swej pomysłowości i fantazji tworzyli wspaniałe kolorowe budowle. Miło było patrzeć jak wspaniale się bawią i ile radości im to sprawia.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za przybycie i udział.

Już dzisiaj zapraszamy za rok.

Galeria Zdjęć

 

Logowanie

Gościmy

130866
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Poprzedni tydzień
Ten miesiąc
Poprzedni miesiąc
Od października 18r
430
500
4684
121826
13696
20985
130866
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w regulaminie ochrony danych osobowych. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie ciasteczek we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłączenie ciasteczek w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.
AKCEPTUJĘ