budynek budynek

Na granicy Krakowa i Wieliczki, Spółdzielnia Mieszkaniowa „Czyżyny” ulokowała projekt Ostoya. Ceny mieszkań na tym kameralnym osiedlu rozpoczynają się od 5250 zł/mkw., a to oznacza, że kształtują się poniżej krakowskiej średniej. Każdy z domów zaprojektowanych w ramach inwestycji Ostoya będzie składał się z 2 mieszkań. Większość z nich przewidziano w formie dwukondygnacyjnej. Szeroki wybór metraży pozwala dostosować ofertę do oczekiwań różnych grup nabywców. Mieszkanie dla siebie znajdą zarówno rodziny z dziećmi, potrzebujące więcej przestrzeni, jak i osoby poszukujące wygodnych, mniejszych mieszkań.

Osiedle powstanie w otoczeniu niskiej zabudowy jednorodzinnej, która nie ingeruje w naturalny krajobraz przedmieść. Mimo kameralnej formy architektonicznej Ostoya została zaprojektowana w duchu nowoczesności. Styl inwestycji jest elegancki i funkcjonalny. Koncepcję architektury osiedla przygotował laureat I miejsca w Konkursie Fasada Roku, Kubatura Sp. z o.o.

Więcej informacji o osiedlu Ostoya można znaleźć na stronie inwestycji: www.ostoya.wieliczka.pl

budynek
budynek

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Czyżyny” od 1978 roku działa na rynku mieszkaniowym w Krakowie. W tym czasie zrealizowała kilkadziesiąt zadań inwestycyjnych obejmujących: budowę budynków mieszkalnych, budowę pawilonów handlowo-usługowych, budowę zespołów garażowych, program termomodernizacji budynków (Nagroda Złoty Klon za wybitne dokonania ekologiczne) oraz wiele innych zadań mających na celu zwiększenie komfortu życia swoich członków na zarządzanych przez nas osiedlach mieszkaniowych.

budynek

Od 1995 roku spółdzielnia kontynuuje działalność inwestycyjną. W ramach zabudowy uzupełniającej zrealizowano 11 nowych budynków mieszkalnych obejmujących 504 mieszkania, zrealizowano również 430 boksów garażowych, 54 miejsca postojowe i 14 lokali użytkowych.