budynek budynek

W ramach kontynuacji tej działalności gospodarczej, spółdzielnia dokonała w 2017 roku zakupu terenu Wieliczce przy ul. Różanej o łącznej powierzchni 1 ha 3,28 ara.

W listopadzie 2017 roku rozstrzygnięto przetarg na wykonanie „Dokumentacji technicznej wraz z uzyskaniem decyzji pozwolenia na budowę zespołu budynków mieszkalnych wybierając do realizacji biuro projektów „Kubatura”.

Przygotowywana dokumentacja projektowa dotyczy 33 dwulokalowych budynków o łącznej pow. ok. 5000 m2. Projektowane jest ok. 66 mieszkań, 24 garaże oraz ok. 51 miejsc parkingowych w poziomie terenu. Budynki będą miały od 3 do 4 kondygnacji. Realizację przedmiotowych budynków planujemy rozpocząć zaraz po opracowaniu dokumentacji technicznej i uzyskaniu pozwolenia na budowę. Możliwe jest rozpoczęcie realizacji na przełomie 2018 i 2019 roku. Realizacja trwać będzie ok. 2 lat. Nasza oferta zostanie w pierwszej kolejności skierowana do naszych mieszkańców.

budynek
budynek

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Czyżyny” od 1978 roku działa na rynku mieszkaniowym w Krakowie. W tym czasie zrealizowała kilkadziesiąt zadań inwestycyjnych obejmujących: budowę budynków mieszkalnych, budowę pawilonów handlowo-usługowych, budowę zespołów garażowych, program termomodernizacji budynków (Nagroda Złoty Klon za wybitne dokonania ekologiczne) oraz wiele innych zadań mających na celu zwiększenie komfortu życia swoich członków na zarządzanych przez nas osiedlach mieszkaniowych.

budynek

Od 1995 roku spółdzielnia kontynuuje działalność inwestycyjną. W ramach zabudowy uzupełniającej zrealizowano 11 nowych budynków mieszkalnych obejmujących 504 mieszkania, zrealizowano również 430 boksów garażowych, 54 miejsca postojowe i 14 lokali użytkowych.